Stylowe Kobiety - Claire Underwood

Claire Underwood - postać fikcyjna, jednego z najpopularniejszych seriali - House of Cards. Żona gubernatora, bezwzględnego człowieka dążącego po trupach (dosłownie) do celu - czyli stołka prezydenta. Sama Claire jest wyrachowaną, pewną siebie kobietą przed 50.Wspiera męża, niezależnie jaką podejmie decyzję. Snucie intryg to jej pasja. Jednak przede wszystkim jest..


BARDZO STYLOWĄ KOBIETĄ! ;)

pinterest.com/all
Claire,  jest postacią,  co do której chyba każdy z odbiorców ma mieszane uczucia. Nie jest typową negatywną osobą, aczkolwiek wiele jej cech wskazuje na to,  że serca ze szczerego złota - nie ma. Jest totalnie oddana i lojalna mężowi, wspiera go na każdym kroku i wierzy w jego możliwości. Oprócz tego, wydaje się być pozbawioną skrupułów oraz kompleksów kobietą.

Garderoba Pani Underwood składa się tylko i wyłącznie z klasycznych rzeczy: uwielbia koszule, spódnice gładkie ołówkowe, szpilki oraz płaszcze. Prezentuje zawsze elegancję najwyższej klasy. Każdy jej outfit podkreśla jej prestiż, a biznesowy look oddaje charakter jej ducha - czyli urodzonej szefowej;)


Jeżeli chodzi o sferę wyglądu, stylu i szyku - myślę, że jest godna naśladowania!

Serial gorąco polecam, szczególnie na długie i zimowe wieczory. Przez 50 minut jednego odcinku możemy podziwiać niesamowitą postać Claire i jej garderobę.

pinterest.com/all

 pinterest.com/all

pinterest.com/all
pinterest.com/all
pinterest.com/all

Serial przedstawia kolejną historię, która dowodzi, że za sukcesem mężczyzny - stoi kobieta ;)

18 komentarzy:

 1. Chyba będę musiała obejrzeć:) Wygląda naprawdę pięknie, stylowo i kobieco!

  OdpowiedzUsuń
 2. Serialu nie oglądam, więc i tej postaci nie kojarzę. Wygląda rewelacyjnie. Silna i pewna siebie kobieta.

  OdpowiedzUsuń
 3. wygląda niezwykle kobieco i z klasą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja oglądam serial "Reign" ze względu na stroje :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zostałaś przeze mnie nominowana do Liebster Blog Award :) Byłoby mi miło gdybyś wzięła udział http://petitabonita.blogspot.com/2015/01/liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba oglądam za mało seriali. Wchodząc tu, nie miałam pojęcia, o kim będziesz pisać i byłam zdziwiona, że w ogóle nie kojarzę osoby. Teraz się nie dziwię, skoro to postać fikcyjna. Styl bardzo elegancki i kobiecy. Daję sobie jeszcze kilka lat na transformację w tego typu kobietę, niemniej kiedyś chciałabym... :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na dodatek bardzo elegancka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Oglądałam i to prawda, nie da się nie zauważyć jej kreacji ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Przyznam się, że nie oglądałam jeszcze tego serialu, choć przerobiłam ich wiele ostatnio :P Lubię taką tematykę, więc na pewno się skuszę na nowy serial :D

  OdpowiedzUsuń
 10. muszę się z Tobą zgodzić - bardzo stylowa kobieta :)

  Pozdrawiam i zapraszam na nowy post correct-incorrect.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. nie znam ale zachecilas mnie :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja uwielbiam jej postać. Jest godna podziwu. I powinno się ją naśladować. Mnie się podoba również jej charakter.

  OdpowiedzUsuń
 13. Uwielbiam House of Cards, uwielbiam Claire i zdecydowanie uwielbiam Robin Wright ;) ostatnio widziałam ją jako brunetkę i wyglądała równie zjawiskowo :)

  OdpowiedzUsuń